Służba Łagiewniki

Druhny, Druhowie

1. Zapraszamy do służby i uczestnictwa w Mszy Św. o godz. 10.00, podczas Święta Miłosierdzia w Łagiewnikach, w niedzielę, 23 kwietnia 2017 r.

ZBIÓRKA o godz. 9:00, na boisku szkoły nr. 56, przy ul. Fredry 65, po odprawie przemarsz do Sanktuarium w Łagiewnikach.

2. Drugim zadaniem dla nas (ok. 40 osób) jest zabezpieczenie drogi przejścia procesji przed i po Koronce, o godz. 15.00 z Kaplicy Wieczystej Adoracji do Bazyliki.

ZBIÓRKA o godz. 14.00 przy Kaplicy Wieczystej Adoracji (na mapce poniżej oznaczona nr.10)

Dla tych którzy zostaną po mszy św. o 10.00 zapewniony będzie ciepły posiłek.

1. Zadanie pierwsze (godz.10) będzie polegało na niesieniu proporców/parasoli przed/nad kapłanami roznoszącymi Eucharystię. Potrzebnych jest 100 - 120harcerek i harcerzy. Ponieważ nasza służba będzie miała miejsce w drugiej połowie uroczystości, przede wszystkim uczestniczymy w Mszy św.

2. Patrolowe/i, zastępowe/i i drużynowe/i odpowiadają za swoich ludzi, ich zachowanie i bezpieczeństwo.

3. Każda harcerka i każdy harcerz powinni być po śniadaniu i mieć ze sobą:

- Wodę 0,3 l lub sok, batonik.

- Czarną lub zieloną kurtkę (ew. inny ciemny kolor). Jeżeli będzie chłodno należy się cieplej ubrać pod mundur bo (jeśli nie będzie lało) w czasie Komunii zdejmujemy kurtki. Plecaki – 1 na zastęp do schowania kurtek.

- PEŁNE UMUNDUROWANIE Z NAKRYCIEM GŁOWY

PROSIMY O POTWIERDZENIE UZIAŁU, wybór zadania - godz. 10.00 lub 15.00 (lub oba) i podanie ilości osób w patrolu równocześnie na 2 adresy: sluzba.lagiewniki.zhr[na]gmail.com, bialko[na]fkpb.pl

Czuwaj!

phm. Piotr Białko HR